Genuine 240W 20V12A ADP-240EB D for MSI Pulse GL66 12UGKV-470CA 4.5mm AC Adapter Compatible Brand For MSI Bundled Items
  • Model: Genuine 240W 20V12A ADP-240EB
Add to Cart:
Genuine 240W 20V12A ADP-240EB D for MSI Pulse GL66 12UGKV-470CA 4.5mm AC Adapter
Compatible Brand
For MSI
Bundled Items
Power Cable
Color
Black
Output Current
12A
Max. Output Power
240.0W