Finecom SPP34-12.0/5.0-2000 AC ADAPTER 5VDC 12V 2A 4Pins Mini di
  • Model: Finecom SPP34-12.0/5.0-2000 AC
Add to Cart:
Finecom SPP34-12.0/5.0-2000 AC ADAPTER 5VDC 12V 2A 4Pins Mini din 9mm POWER SUPPLY
Condition: Refurbished - New - Works (cable profeshionally repaired )
Content: One Adapter only
Product Features:
Model No.: SPP34-12.0/5.0-2000 , SPP34120502000
Compatible Model Number: FLYPOWER SPP34-12.0/5.0-2000
Compatible Part Number: C01-PWR-WPSO134
Input Voltage: 100-240V 50-60Hz 1A
Output: 12V===2000mA 5V===2000mA (2A)