Finecom SPP34-12.0-2200/5.0-2000 AC ADAPTER 12V 2200mA 5V DC 200
  • Model: Finecom SPP34-12.0-2200/5.0-20
Add to Cart:
Finecom SPP34-12.0-2200/5.0-2000 AC ADAPTER 12V 2200mA 5V DC 2000mA Compatible Replacement POWER SUPPLY
Condition: New Like New
Content: One Adapter only
Input Voltage: 100-240V ac 50/60Hz. 1A
Input Frequency Range: 50Hz 60Hz
Input Current: 1A(Max)
DC Output Voltage: 5VDC, 12VDC
DC Output Rated Current:
5V/2A (2000mA)
12V/2A (2200mA)
Certifications: CE, GS.
Connector: 10 mm 4Pin mini Din
Pin 1: 12v DC
Pin 2: 5V DC
Pin 3: Ground
Pin 4: Ground
Dimension: 114 x 48 x 32 mm approx.