EFFICIENT P4121000A070G AC ADAPTER 12VDC 1A NEW -( )- 2.5x5.5mm
  • Model: EFFICIENT P4121000A070G AC ADA
Add to Cart:
EFFICIENT NETWORK P4121000A070G AC ADAPTER 12V DC 1A NEW-( )- 2.5x5.5mm 120Vac 1000mA 2.5 x5.5 x 9.7mm STRAIGHT Round Barrel POWER SUPPLY 120V ~ AC 60Hz 21W