:: Genuine Polycom SPS-12-015-240 AC Adapter 24V DC 500mA Switching Power Adapter Brand: Polycom Type: Power Adapter Vo
NEW Electronics adapters
Next
larger image
Model: Genuine Polycom SPS-12-015-240
Add to Cart:
Genuine Polycom SPS-12-015-240 AC Adapter 24V DC 500mA Switching Power Adapter
Brand:
Polycom
Type:
Power Adapter
Voltage:
24 V
Compatible Brand:
Polycom
UPC:
Does not apply
Write Review
All orders ship to worldwide.
Search
Advanced Search
New Products [more]
HP Original 0957-2146 AC Adapter 32V 940mA 16V 625mA For 0957-2094 0950-4466 OfficeJet 5510 5850 2600 PhotoSmart 1315 25