D-LINK VAN90C-480B AC ADAPTER 48V 1.45A POWER SUPPLY
  • Model: D-LINK VAN90C-480B AC ADAPTER
Add to Cart:
Condition: LIKE NEW - Works
Content: One Adaptor only
Manufacturer: D-LINK
Model: VAN90C-480B
P/N:
Input Voltage: 100-240V~1.5A 50/60Hz
Output: 48V===1.45A 70W MAX - ---C---
Connector: ROUND BARREL
Pin Size: 2.1 x 5.5 x 9.5 mm