FRIRWAY WRG15F-120C AC ADAPTER 12VDC 1.25A USED -(+) 2x5.5mm AUS
  • Model: FRIRWAY WRG15F-120C AC ADAPTER
Add to Cart:
FRIRWAY WRG15F-120C AC ADAPTER +12VDC 1.25A USED -(+) 2x5.5x9.5mm 90 DEGREE RIGHT ANGLE ROUND BARREL TRAVEL CHARGER ITE POWER SUPPLY 100-240V~50/60Hz 1.0A AUSTRALIA PLUG