D-LINK AM-151600A AC ADAPTER 15V 1600mA PLUG IN POWER SUPPLY
  • Model: D-LINK AM-151600A AC ADAPTER 1
Add to Cart:
* CONDITION: NEW
* CONTENT: ONE ADAPTER ONLY
* MANUFACTURER: GLOBAL YEOU DIANN
* MODEL.: AM-151600A
* P/N.:
* INPUT Voltage: 120V AC 60Hz 40W
* OUTPUT Voltage: 15V AC 1600mA
* CONNECTOR TYPE: ROUND BARREL
* CONNECTOR SIZE: 2 x 5.5 x 9.9 mm