CHD SCP0501500P AC ADAPTER 5VDC 1500mA USED -(+) 2x5.5x10mm ROUN
  • Model: CHD SCP0501500P AC ADAPTER 5VD
Add to Cart:
CHD SCP0501500P AC ADAPTER 5VDC 1500mA USED -(+) 2x5.5x10mm ROUND BARREL ITE POWER SUPPLY 100-240VAC~50/60Hz 300mA A025698