CHD SCP0500500P AC ADAPTER 5VDC 500mA Used -(+)- 0.5 x 2.4 x 9 m
  • Model: CHD SCP0500500P AC ADAPTER 5VD
Add to Cart:
CHD SCP0500500P AC ADAPTER 5VDC 500mA Used -(+)- 0.5 x 2.4 x 9 mm Straight Round Barrel Power Supply 100-240VAC ~ 50-60Hz 300mA