  • Model: Boston Acoustics WH120300-1AN
Add to Cart:
Boston Acoustics WH120300-1AN AC Power Supply Charger Adapter
Brand:
Boston Acoustics
Model no:
WH120300-1AN
MPN:
WH120300-1AN
input:   AC 120V   60Hz  6.6VA
output:  12V AC 300mA