ST-C-075- 19500334CT AC ADAPTER 19.5VDC 3.34A -( )- NEW 1x5x7.2
  • Model: ST-C-075- 19500334CT AC ADAPTE
Add to Cart:
ST-C-075- 19500334CT AC ADAPTER 19.5V DC 3.34A -( )- NEW 1x5x7.2x12.7mm STRAIGHT ROUND BARREL WITH PIN INSIDE - ----C---- REPLACEMENT POWER SUPPLY 100-240V~ 1.5A 50/60Hz
Shape of the adapter can be different then shown here but specification will be same.
Pin size 1x5x7.2x12.7mm or7.4 x 5.0 x 12 mm Smart Tip