ASUS Flying Fortress 7 FX95D FA706 20V 7.5A Power Adapter 150W Charger Model: FX95D FA706 Model: ADP-150TBH Output: 20v
  • Model: ASUS Flying Fortress 7 FX95D F
Add to Cart:
ASUS Flying Fortress 7 FX95D FA706 20V 7.5A Power Adapter 150W Charger
Model: FX95D FA706
Model: ADP-150TBH
Output: 20v 7.5A