Astec SA45-3129 236902 PSUEXTLUMP240000 AC Adapter 24V 1.875A 45W Brand: ASTEC Compatible Brand: Universal Type: AC
  • Model: Astec SA45-3129 236902 PSUEXTL
Add to Cart:
Astec SA45-3129 236902 PSUEXTLUMP240000 AC Adapter 24V 1.875A 45W
Brand:
ASTEC
Compatible Brand:
Universal
Type:
AC Adapter
Colour:
Black
Compatible Model:
Universal
Compatible Product Line:
MPN:
SA45-3129 236902 PSUEXTLUMP240000
Output Current:
1.875A
Max. Output Power:
45W
Voltage:
24V
Astec SA45-3129 236902 PSUEXTLUMP240000 AC Adapter 24V 1.875A, Used
Manufacturer: Astec
Model: SA45-3129 236902
Voltage: 24V
AMP: 1.875A
Output: 45W
Wall Type: 2 Pin Laptop