APD AC adapter Charger 12V 2A WA-24Q12FU USB Type C Asian Power Devices USA EU UK plug Products specifications Model
  • Model: APD AC adapter Charger 12V 2A
Add to Cart:
APD AC adapter Charger 12V 2A WA-24Q12FU USB Type C Asian Power Devices USA EU UK plug
Products specifications
Model  WA-24Q12FU
Item Condition  new
Part Description 12V 2 A,  USB Type C    , USA or  EU or UK 2-Pin Plug
Part Number  WA-24Q12FU
Warranty 24 Month(s)
Model Type USB Type C
 Input Current: AC 100V to AC 240V