APD AC Adapter 12V 1.5A 120-240V 50-60Hz for WD / Seagate HDD - WB-18L12FU Model: WB-18L12FU Output Voltage: 12 V Ty
  • Model: APD AC Adapter 12V 1.5A 120-24
Add to Cart:
APD AC Adapter 12V 1.5A 120-240V 50-60Hz for WD / Seagate HDD - WB-18L12FU
Model:
WB-18L12FU
Output Voltage: 12 V Type: AC/DC Adapter
MPN:
Does Not Apply
Brand:
APD
NEW GENUINE
APD Asian Power Devices Inc US AC Adapter 12V 1.5A 120-240V 50-60Hz WB-18L12FU
Input: 100-240V 50-60Hz 0.6A
MPN: WB-18L12FU
Output: 12V 1.5A