APD 12V 2A Asian Power Devices WA-24I12R AC Adapter 5V-12V WA-24I12R, 5.5/2.5mm, US 2-Pin Plug
  • Model: APD 12V 2A Asian Power Devices
Add to Cart:
Products specifications
Model WA-24I12R
Item Condition New
Part Description 12V 2A, Barrel 5.5/2.5mm, US 2-Pin Plug
Part Number WA-24I12R
Warranty 24 Month(s)
Info 3 Input Current AC 100V-240V