APD 12V 2A Asian Power Devices WA-24I12FU AC Adapter NEW Original 12V 2A, 5.5/2.5mm, US 2-Pin , New
  • Model: APD 12V 2A Asian Power Devices
Add to Cart:
Products specifications
Model WA-24I12FU
Item Condition New
Part Description 12V 2A, Barrel 5.5/2.5mm, US 2-Pin Plug
Part Number WA-24I12FU
Warranty 24 Month(s)
Info 3 Input AC110V - 240V