APD 12V 1.5A Asian Power Devices WA-18G12G AC Adapter 5.5/2.1MM, EU, 2-Pin
  • Model: APD 12V 1.5A Asian Power Devic
Add to Cart:
Products specifications
Model WA-18G12G
Item Condition   new
Part Description 12V 1.5A, Barrel 5.5/2.1mm, EU 2-Pin Plug
Part Number WA-18G12G
Warranty 24 Month(s)
Info 3 Input Current: AC 100 to AC 240V