APD 12V 1.5A 18W Asian Power Devices WA-18G12U AC Adapter 5.5/2.5mm, US 2-Pin Plug
  • Model: APD 12V 1.5A 18W Asian Power D
Add to Cart:
Products specifications
Model WA-18G12U
Item Condition   new
Part Description 12V 1.5A 18W, Barrel 5.5/2.5mm, US 2-Pin Plug
Part Number WA-18G12U, WA-18X12FU
Warranty 24 Month(s)
Info 3 Input Current: AC 100 to AC 240V