Amigo PSC AM-1000800D AC Adapter 10VDC 800mA (-) 2x5.5mm Datal
  • Model: Amigo PSC AM-1000800D AC Adapt
Add to Cart:
Amigo PSC AM-1000800D AC Adapter 10VDC800mA (-) 2x5.5mm Datalogic4004-0705 Power Supply
Condition: New - Working
Conten: one Adapter only
Manufacturer: Amigo / DATALOGIC
Manufacturer Part Number: 4004-0705, 4004-0794
Model No.: AM-1000800D
Compatible Part #: 0710C
cULus 25Z4, E112794
Input Voltage : 120Vac 60Hz 30W
Output Voltage : DC10V === 800mA (0.8A)
Connector : Straight Round Barrel ---C--- -
Pin Size : 2.1 x 5.5 x 11 mm aprox