AMIGO AM-151000A AC ADAPTER 15VAC 1000mA USED ~(~) 2x5.5mm ROUND
  • Model: AMIGO AM-151000A AC ADAPTER 15
Add to Cart:
AMIGO AM-151000A AC ADAPTER 15VAC 1000mA USED ~(~) 2x5.5x9.1mm 90 DEGREE RIGHT ANGLE ROUND BARREL PLUG IN CLASS 2 POWER SUPPLY 120VAC~60Hz 25W E112794 25Z4