AMERICAN TELECOM KU1B-090-0200D AC ADAPTER 9VDC 200mA -(+)-Used
  • Model: AMERICAN TELECOM KU1B-090-0200
Add to Cart:
AMERICAN TELECOM KU1B-090-0200D AC ADAPTER 9VDC 200mA -(+)-Used 2.1x5.4mm 90 Degree Right Angle 2.1 x 5.4 x 12.3 mm Class 2 Power Supply 120VAC ~ 60Hz 6VDMade in China