  • Model: AC Adapter For Tineco A10 A11
Add to Cart:
AC Adapter For Tineco A10 A11 Vac Cleaner YLS0241A-T260080 Power Supply Charger
Compatible Brand
For TINECO
Connection Split/Duplication
1:2
Type
AC/DC Adapter
Features
Powered
Compatible Model
For Tineco A10 A11 Vac Cleaner YLS0241A-T260080
Cable Length
MPN
NON
Connector A
DC
Connector B
2-Contact AC Female US
Output Voltage
21V ~ 26V
【Input】AC 100V - 240V 50-60Hz (FOR WORLDWIDE USE)