  • Model: AC Adapter Charger for Edacpow
Add to Cart:
AC Adapter Charger for Edacpower EA1050C-120 EA1050F Power Supply Cord
Type
AC/Standard
Compatible Brand
For Edac
Voltage
12 V
New AC Adapter For Edacpower EA1050C-120 EA1050F
Input: 100-240V 50-60Hz
Output: 12V 5A 60W
Product Condition: Brand new replacement product, 100% OEM compatible