  • Model: 3-Pin AC / DC Adapter For EDAC
Add to Cart:
3-Pin AC / DC Adapter For EDAC EA1050B-240 HSWF-2402500I EDACPOWER Power Supply
Compatible Brand
For EDAC EA1050B-240 HSWF-2402500I EDACPOWER
Connection Split/Duplication
1:2
Type
AC/DC Adapter
Features
Powered
Compatible Model
Color
Black
Cable Length
MPN
Does Not Apply
Connector B
Compatible Product Line
Output Voltage
24V
AC/DC Adapter Charger For EDAC EA1050B-240 HSWF-2402500I EDACPOWER
Type: AC Adapter Power Supply Charger
Input:AC 100V - 240V (FOR WORLDWIDE USE)
Input Frequency: 50-60Hz
Output: DC 24V
Connecter Size: Round Tip 3Pin