4Pin and Barrel Plug 48V AC/DC Adapter Replacement for CS CS-4802000 CS4802000 FJ-SW2027A48002000 Shenzhen Fujia Applian
  • Model: 4Pin and Barrel Plug 48V AC/DC
Add to Cart:
4Pin and Barrel Plug 48V AC/DC Adapter Replacement for CS CS-4802000 CS4802000 FJ-SW2027A48002000 Shenzhen Fujia Appliance 48VDC 2A DC48V 2000mA 48.0V 2.0A Switching Power Supply Charger
Connector Type Barrel Connector
Compatible Devices Laptops
Included Components 1 adapter
Special Feature Short Circuit Protection
Input Voltage 240 Volts
Amperage 2 Amps
Wattage 4.8E+2
Number of Items 1
Output Current 2 Amps
See less
About this item
World Wide Input Voltage 100-240VAC 50/60Hz.
Replacement AC Adapter/Charger ,100% Compatible with the device model listed.