3COM DVE DSA-15P-12 UK 120120 SWITCHING POWER ADAPTER 12V 1A UK PLUG 3C12VUK Unit Quantity: 1 Type: Adapter Features
  • Model: 3COM DVE DSA-15P-12 UK 120120
Add to Cart:
3COM DVE DSA-15P-12 UK 120120 SWITCHING POWER ADAPTER 12V 1A UK PLUG 3C12VUK
Unit Quantity:
1
Type:
Adapter
Features:
Powered
MPN:
DSA-15P-12
Unit Type:
Unit
Output Voltage:
12 V
Brand:
DVE
3COM
DVE
SWITCHING POWER ADAPTER
MODEL: DSA-15P-12 UK 120120
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
OUTPUT: 12V ----- 1A