3COM DSA-12G-12 AUK 120120 AC/DC POWER SUPPLY ADAPTER 12V 1.0A UK PLUG Brand: 3COM Compatible Brand: 3COM Type: 120
  • Model: 3COM DSA-12G-12 AUK 120120 AC/
Add to Cart:
3COM DSA-12G-12 AUK 120120 AC/DC POWER SUPPLY ADAPTER 12V 1.0A UK PLUG
Brand:
3COM
Compatible Brand:
3COM
Type:
120120
MPN:
DSA-12G-12 AUK 120120
Voltage:
12V
Output Current:
1.0A
Manufacturer Warranty:
3 months
Country/Region of Manufacture:
China
GENUINE
SWITCHING ADAPTOR
MODEL: DSA-12G-12 FUK 120120
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.3A
OUTPUT: 12V ----- 1A