29.5V 2A AC Adapter Charger Power for OPI LED Lamp GC900 Model PS 1065-300T2B200 Product Descriptions: Construction: 10
  • Model: 29.5V 2A AC Adapter Charger Po
Add to Cart:
29.5V 2A AC Adapter Charger Power for OPI LED Lamp GC900 Model PS 1065-300T2B200
Product Descriptions:
Construction: 100% Brand New! Generic Replacement Product!(Non-OEM but 100% Compatible).
Brand:
Tested Units. In Great Working Condition. All Products are CE Certified.
OVP OCP SCP Protection.
Input voltage: AC 100-240Volt 50-60Hz(world wide).
Output: DC 29.5V Only (NOT 30V)