Switchable I.T.E. Power supply Model # MU42-3120300-A1 12V 3A **NEW** Country/Region of Manufacture: China Connectio
  • Model: Switchable I.T.E. Power supply
Add to Cart:
Switchable I.T.E. Power supply Model # MU42-3120300-A1 12V 3A **NEW**
Country/Region of Manufacture:
China
Connection Split/Duplication:
1:1
Type:
AC/DC Adapter
Features:
Powered
Compatible Model:
Belkin
Cable Length:
5 ft
MPN:
MU42-3120300-A1
Connector A:
2.5 mm Female
Connector B:
2-Contact AC Male US
Output Voltage:
12 V 3A
Brand:
I.T.E.
Brand New ITE Switching Power Supply Input 100-240V - 50/60Hz 1.5A ---- Output 12v- 3A UL Certified and Energy Verified