24V Power Supply Charger for Cricut Maker 3 CXPL303A CXPL303B CXPL303 TSA066-2402751 Smart Cutting Machine Power Cord C
  • Model: 24V Power Supply Charger for C
Add to Cart:
24V Power Supply Charger for Cricut Maker 3 CXPL303A CXPL303B CXPL303 TSA066-2402751 Smart Cutting Machine Power Cord
Connector Type Proprietary
Input Voltage 110 Volts (AC)
Amperage 2.71 Amps
Maximum Power 65 Watts
About this item
Input: AC100-240V, 50~60Hz; Output: 24V 2.71A. Compatible with TS-A066-2402751 Cricut Maker 3 CXPL303A CXPL303B CXPL303 Smart Cutting Machine
Compatible with Cricut Maker 3 Smart Cutting Machine 24V DC Power Cord
Compatible with Cricut Model TS-A066-2402751 CXPL303A CXPL303B CXPL303 Smart Cutting Machine
Compatible with Cricut 2008334 24V DC Power Charger
Parcel contents: 1 x ac adapter 1 x US power cable
24V 2.71A Power Supply Charger for Smart Cutting Machine Model TS-A066-2402751 CXPL303A CXPL303B CXPL303