JVC Sound bar KPTEC K42A230150B TH-WL311B 23V 1.5A Power Supply Adapter Brand JVC Compatible Brand For JVC Type AC/DC
  • Model: JVC Sound bar KPTEC K42A230150
Add to Cart:
JVC Sound bar KPTEC K42A230150B TH-WL311B 23V 1.5A Power Supply Adapter
Brand
JVC
Compatible Brand
For JVC
Type
AC/DC Adapter
Connection Split/Duplication
1:1
Connector A
6mm central pin
Compatible Model
For JVC Sound Bar
Output Voltage
23 V, 23V
Colour
Black
Good working order
Genuine Original
KPTEC K42A230150B 23V 1.5A
Technical Specifications:
Input : 100-240V~1.5A 50/60Hz
Output: 23V DC 1.5A 1200mA 34W
Compatible Connector Size: 6mm central pin