  • Model: 12V1A Power Adapter RD1201000-
Add to Cart:
12V1A Power Adapter RD1201000-C55-35GB
Model Number RD1201000-C55-35GB
Brand Name Ruide
origin China
Small Orders Accepted
Key Specifications/ Special Features:
Model No.:RD1201000-C55-35GB
Product Name: 12V 1APower Adapter
Input: 100-240V VAC
Output: 12V 1A
Power Consumption: ≤0.075W