KEERDA AC/DC Adapter DZ024CHL120200H 12V 2.0A 2A 2000mA Connection Split/Duplication: 1:2 Type: AC/DC Adapter MPN:
  • Model: KEERDA AC/DC Adapter DZ024CHL1
Add to Cart:
KEERDA AC/DC Adapter DZ024CHL120200H 12V 2.0A 2A 2000mA
Connection Split/Duplication:
1:2
Type:
AC/DC Adapter
MPN:
DZ024CHL120200H
Output Voltage:
12 V
Brand:
KEERDA
KEERDA AC/DC Adapter DZ024CHL120200H 12V 2.0A 2A 2000mA In good condition.