12V 2A JUKE JK120200-S53BSV AC-DC Adaptor Laptop Charger For juke Power Supply Mains Colour: Black MPN: Does not apply
  • Model: 12V 2A JUKE JK120200-S53BSV AC
Add to Cart:
12V 2A JUKE JK120200-S53BSV AC-DC Adaptor Laptop Charger For juke Power Supply Mains
Colour: Black
MPN: Does not apply Type: AC/DC Adapter
Output Voltage: 12 V Cable Length: 1.2 Meters/4ft
Cable Length: 4ft./1.2M
Color: Black
Input voltage: AC 100-240Volt 50-60Hz(world wide)
AC Plug: Standard UK Plug
Output: DC 12V 2A
Connect Size: 3.5mm x 1.3mm