ZW ZW12V25A25RD AC ADAPTER 12VDC 2.5A USED -(+) 2.5x5.5mm ROUND
  • Model: ZW ZW12V25A25RD AC ADAPTER 12V
Add to Cart:
ZW ZW12V25A25RD AC ADAPTER 12VDC 2.5A USED -(+) 2.5x5.5mm ROUND BARREL LAPTOP ITE POWER SUPPLY 100-240VAC+/-15% 1.2A 50/60Hz
Pin Dimension: 2.5x5.5x12.4mm