Zebra Technologies Corp. FSP070-RDB 808099-005 24V 2.92A 70W AC Adapter Brand: Zebra Technologies Corporation Compat
  • Model: Zebra Technologies Corp. FSP07
Add to Cart:
Zebra Technologies Corp. FSP070-RDB 808099-005 24V 2.92A 70W AC Adapter
Brand:
Zebra Technologies Corporation
Compatible Brand:
Zebra Technologies Corporation
Type:
AC Adapter
Colour:
Black
MPN:
FSP070-RDB 808099-005
Output Current:
2.92A
Max. Output Power:
70W
Voltage:
24V
Zebra Technologies Corp. FSP070-RDB 808099-005 24V 2.92A 70W AC Adapter, Used
Origin: Genuine
Manufacturer: Zebra
Model: FSP070-RDB
Voltage: 24V
AMP: 2.92A
Output: 70W
Input: 100-240V ~ 2.8A, 50-60Hz