Yuan WJ-Y351200100D AC ADAPTER 12VDC 100mA -(+) 2x5.5mm 120vac S
  • Model: Yuan WJ-Y351200100D AC ADAPTER
Add to Cart:
Yuan WJ-Y351200100D AC ADAPTER 12VDC 100mA -(+) 2x5.5mm 120vac SWITCHING POWER SUPPLY
CONDITION: Excellent - Working
CONTENT: ONE Adapter ONLY
Manufacturer: YUAN SIMEN TOWN WANJI ELECTRICS FACTORY
Model: WJ-Y351200100D
Made in China
cULus 50GB E229288
 INPUT :  120VAC ~ 60Hz
OUTPUT: 12VDC 100mA - ---C--- +
Connector : Straight Round Barrel
Connector Size: 2.1 x 5.5 x 12 mm approx.