YOUKYOUNG YK-12150U AC DC ADAPTER 12V 1500mA CLASS 2 POWER SUPPL
  • Model: YOUKYOUNG YK-12150U AC DC ADAP
Add to Cart:
YOUKYOUNG YK-12150U AC DC ADAPTER 12V 1500mA CLASS 2 POWER SUPPLY FOR QC4 Color quad processor
Content: One Adapter only
Condition: New - Works
Manufacturer: YOUKYOUNG ELECTRONICS CO.LTD
Model Number: YK-12150U
Part Number: E91449
Input Voltage: AC 120V/ 60Hz 26W
Output: DC 12.0V / 1500mA - ---C---
Connector: ROUND BARREL
Pin Dimension: 2.1 x 5.4 x 9.7 mm approx