YOUKYOUNG YK-12050U AC ADAPTER 12V 500mA CLASS 2 POWER SUPPLY
  • Model: YOUKYOUNG YK-12050U AC ADAPTER
Add to Cart:
* CONDITION: NEW - TESTED TO WORK PROPERLY
* CONTENT: ONE ADAPTER ONLY
* MANUFACTURER: YOUKYOUNG ELECTRONICS
* MODEL: YK-12050U
* P/N # : E91449 C
* INPUT Voltage: 120V AC 60HZ 9.5W
* OUTPUT Voltage: DC12V 500mA - ---C---
* CONNECTOR TYPE: ROUND BARREL
* PIN SIZE: 2 x 5.5 x 11.5 mm