YHi 898-1015-U12 12V 1250mA 10mm/4-pin AC Power Adapter For HP ScanJet 5470C Scanner
  • Model: YHi 898-1015-U12 12V 1250mA 10
Add to Cart:
Specifications:
  • Manufacturer: YHi
  • Model: 898-1015-U12
  • Input: 100-240V, 50/60Hz
  • Output: 12V, 1250mA, 1.25A
  • UCODE: U041
  • Power cable included
Compatible Part No:
  • 898-1015-U12
Compatibility:
  • HP ScanJet 5470C (4-pin connector version)
  • and much more
Package Includes:
  • YHi 898-1015-U12 12V 1250mA 10mm/4-pin AC Power Adapter
  • Power Cord
Please Note,
Model YHi 898-1015-U12 12.0V 1.25A AC Adapter for ScanJet has 2 connector type, 5.5mm(0.22inch) and 10mm(0.39inch) 4pin. The item you are ordering is 10mm(0.39inch) 4pin connector type. Make sure you have chosen the right one for your device.