XP POWER AED100US12 AC ADAPTER 12VDC 8.33A Used 2.5 x 5.4 x 12.3
  • Model: XP POWER AED100US12 AC ADAPTER
Add to Cart:
XP POWER AED100US12 AC ADAPTER 12VDC 8.33A Used -(+) 2.5x5.5mm 90° ITE Power Supply
Made in China
100-240VAC ~ 1.5A 47-63Hz 100W
2.5 x 5.5 x 12.3 mm 2blade in 90 Degree Right Angle