XKD-C500NHS050 Ac ADAPTER 5V 500mA CHARGER FOR CELL PHONE
  • Model: XKD-C500NHS050 Ac ADAPTER 5V 5
Add to Cart:
Condition: New - excellent - Works
Content: One Adapter only Nothing else
Manufacturer:
Model Number: XKD-C500NHS050
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz 0.2A
Output Voltage: 5V===500mA