XH2400-2500 OEM 24V AC Adapter for Innov 8072 8954 4A201201 IVP2400-2500, 9209 Shiatsu IVP2400-2010 L201205 YH-3318G Leg
  • Model: XH2400-2500 OEM 24V AC Adapter
Add to Cart:
XH2400-2500 OEM 24V AC Adapter for Innov 8072 8954 4A201201 IVP2400-2500, 9209 Shiatsu IVP2400-2010 L201205 YH-3318G Legs Beautician Foot Massager Emson, Replacement by Milestock
Connector Type 2-Pin
Included Components Power Cable Cord
Input Voltage 110 Volts (AC)
Amperage 2.5 Amps
Wattage 60 watts
Number of Items 1
Output Current 2.5 Amps
Input: 100-240V AC, Output: 24V DC 2.5A 60W; Power Cable Cord Included;