XACT 48-D09-1200 AC DC ADAPTER 9V 1200mA DIRECT PLUG IN
  • Model: XACT 48-D09-1200 AC DC ADAPTER
Add to Cart:
XACT 48-D09-1200 AC DC ADAPTER 9V 1200mA DIRECT PLUG IN CLASS 2 TRANSFORMER POWER SUPPLY
CONDITION: New - Working
CONTENT: ONE ADAPTER ONLY
MODEL: 48-D09-1200
INPUT: 120V ~ 60Hz 16W
OUTPUT: 19V === 1200mA10.8VA - ----C----