With Cable AC Adapter for Cricut Cutting Machines KSAH1800250T1M2 18V 2.5A ITEMS DESCRIPTION For Cricut Cutting Machine
  • Model: With Cable AC Adapter for Cric
Add to Cart:
With Cable AC Adapter for Cricut Cutting Machines KSAH1800250T1M2 18V 2.5A
ITEMS DESCRIPTION
For Cricut Cutting Machines 18V 2.5A
Condition: new and compatible
Package:1x adapter 18V +1x UK Plus Cable
Input voltage: 100-240V 50-60Hz
Output voltage: 18V 2.5A
Connector:5.50mm*2.5mm
Package:1x adapter 18V