Westell GPU411050900WA00 AC Adapter 10.5Vdc 900mA 085-2000553 Po
  • Model: Westell GPU411050900WA00 AC Ad
Add to Cart:
Westell GPU411050900WA00 AC Adapter 10.5Vdc 900mA 085-2000553 Power Supply
Condition: New - Good Looking and Working
Content: one Westell AC Adaptor only
Input 120VAC ~ 60HZ 16W
Output 12Vac ~ 900mA (0.9A)
Connector: Straight Round Barrel ~ ---C--- ~
Pin/Plug Size: 2.5x5.5x10 mm approx. ?
To use with:
Westell 6100 series DSL modem
A90 B90 C90 E90 Series
327W Wireless dsl modem as well