:: Vonage 12V 1.5A DVE DSA-18W-12 US1 Power Supply AC Adapter 120180 12V 1.5A Connection Split/Duplication: 1:2 Color: B
Other Power ADAPTERS
Next
larger image
Model: Vonage 12V 1.5A DVE DSA-18W-12
Add to Cart:
Vonage 12V 1.5A DVE DSA-18W-12 US1 Power Supply AC Adapter 120180 12V 1.5A
Connection Split/Duplication:
1:2
Color:
Black
Custom Bundle:
No
Compatible Model:
NA
MPN:
DSA-18W-12 US1
Brand:
Vonage
Type:
AC/DC Adapter
Connector B:
NA
Model:
DSA-18W-12 US1
Connector A:
Cable Length:
Features:
Powered
Country/Region of Manufacture:
China
Output Voltage:
12V
UPC:
Does not apply
Vonage 12V 1.5A DVE DSA-18W-12 US1 Switching Power Adapter 120180 12V.
Write Review
All orders ship to worldwide.
Search
Advanced Search
New Products [more]
Casio AC Adapter For Electronic Calculator # AD-4150 Output : 4.5V DC 600m Features: Powered Connector B: nil MPN: A