VIEWSONIC UP06031120A AC ADAPTER 12V DC 3.8A NEW 2x4.7x9.4mm
  • Model: VIEWSONIC UP06031120A AC ADAPT
Add to Cart:
VIEWSONIC UP06031120A AC ADAPTER 12V DC 3.8A NEW 2x4.7x9.4mm STRAIGHT ROUND BARREL - ---C--- POWER SUPPLY 100-240VAC~50-60Hz 1.4A